JAKOŚĆ

Ekochron dąży do tego, by jakość nie była jedynie etykietą lecz wartością potwierdzaną przez wszystkich klientów. Dowodami wysokiej jakości produktów Ekochron są:

1. Własne laboratorium

Firma dysponuje własnym laboratorium, w którym testuje wyroby pod kątem wytrzymałości oraz odporności na czynniki zewnętrzne.

5. Praca ludzi z wiedzą i doświadczeniem

Nad jakością naszych wyrobów pracuje kadra wyspecjalizowanych pracowników, których wiedza oraz doświadczenie pozwalają na rozwój i sukces firmy.

2. Zgodność z normami

Wszystkie wyroby są testowane także w zewnętrznych jednostkach laboratoryjnych na zgodność z normami EN-PN 516 (komunikacja dachowa) oraz EN-PN 517 (haki bezpieczeństwa).

6. Współpraca z ITB i TZUS

Firma Ekochron współpracuje z Instytutem Techniki Budowlanej (ITB) w Warszawie, a od 2004 roku także z ostrawskim oddziałem czeskiego instytutu budownictwa Technický a zkušební ústav stavební Praha (TZUS) w Pradze. To właśnie w 2004 roku, jako pierwsi w Polsce wdrożyliśmy wysokiej jakości dachowe haki zabezpieczające przed upadkiem z wysokości. Od tego czasu wszystkie nasze wyroby objęte zharmonizowanymi normami UE wdrażamy przy współpracy z TZUS, gdyż jest ona gwarantem poprawności konstrukcji i wysokiej jakości produktów.

3. Wdrożenie ISO-9001

W 2000 roku nasza firma wdrożyła System Zarządzania Jakością ISO-9001 stale nadzorowany przez TUV NORD. Działania zgodne z systemem ISO umocniły pozycję firmy na rynku krajowym i pozwoliły na systematyczne i ciągłe podnoszenie jakości wyrobów, otwierając tym samym drzwi na rynek europejski.

7. Zaufanie w Polsce i krajach Europy

Wysoka jakość oferowanych produktów spowodowała, że produkty marki Ekochron dostępne są również w wielu krajach Europy.

4. Własna lakiernia proszkowa

Inwestycje w infrastrukturę i park maszynowy zaowocowały powstaniem własnej lakierni proszkowej oraz umożliwiły dalszy postęp automatyzacji procesów, co przełożyło się w bezpośredni sposób na wzrost wydajności i szybkość reakcji na potrzeby klienta.

8. Nowe kierunki rozwoju

Współpracując ściśle ze swoimi klientami oraz obserwując potrzeby rynku, wdrażamy nowoczesne produkty, wyznaczając nowe kierunki rozwoju, stając się w branży producentów osprzętu dachowego liderem i wzorem dla konkurencji.

Cieszy nas systematyczny wzrost ilości firm podejmujących stałą współpracę z naszym przedsiębiorstwem. Obecnie, nasza firma dostarcza swoje produkty do blisko 500 polskich klientów. Posiadamy również odbiorców zagranicznych. Dziękujemy tym, którzy są z nami od wielu lat i zapraszamy wszystkich, którzy się jeszcze zastanawiają.