OCYNKOWNIA

Jakość

Ekochron dąży do tego, by jakość nie była jedynie etykietą lecz wartością potwierdzaną przez wszystkich klientów.
Dowodami wysokiej jakości produktów Ekochron są:

1. Własne laboratorium

Firma dysponuje własnym laboratorium, w którym testuje wyroby pod kątem wytrzymałości oraz odporności na czynniki zewnętrzne.

2. Zgodność z normami

Wszystkie wyroby są testowane także w zewnętrznych jednostkach laboratoryjnych na zgodność z normami EN-PN 516 (komunikacja dachowa) oraz EN-PN 517 (haki bezpieczeństwa).

3. Wdrożenie ISO-9001

W 2000 roku nasza firma wdrożyła System Zarządzania Jakością ISO-9001 stale nadzorowany przez TUV NORD. Działania zgodne z systemem ISO umocniły pozycję firmy na rynku krajowym i pozwoliły na systematyczne i ciągłe podnoszenie jakości wyrobów, otwierając tym samym drzwi na rynek europejski.

4. Własna lakiernia proszkowa

Inwestycje w infrastrukturę i park maszynowy zaowocowały powstaniem własnej lakierni proszkowej oraz umożliwiły dalszy postęp automatyzacji procesów, co przełożyło się w bezpośredni sposób na wzrost wydajności i szybkość reakcji na potrzeby klienta.

5. Praca ludzi z wiedzą i doświadczeniem

Nad jakością naszych wyrobów pracuje kadra wyspecjalizowanych pracowników, których wiedza oraz doświadczenie pozwalają na rozwój i sukces firmy.

6. Współpraca z ITB i TZUS

Firma Ekochron współpracuje z Instytutem Techniki Budowlanej (ITB) w Warszawie, a od 2004 roku także z ostrawskim oddziałem czeskiego instytutu budownictwa Technický a zkušební ústav stavební Praha (TZUS) w Pradze.
To właśnie w 2004 roku, jako pierwsi w Polsce wdrożyliśmy wysokiej jakości dachowe haki zabezpieczające przed upadkiem z wysokości.
Od tego czasu wszystkie nasze wyroby objęte zharmonizowanymi normami UE wdrażamy przy współpracy z TZUS, gdyż jest ona gwarantem poprawności konstrukcji i wysokiej jakości produktów.

7. Zaufanie w Polsce i krajach Europy

Wysoka jakość oferowanych produktów spowodowała, że produkty marki Ekochron dostępne są również w wielu krajach Europy.

8. Nowe kierunki rozwoju

Współpracując ściśle ze swoimi klientami oraz obserwując potrzeby rynku, wdrażamy nowoczesne produkty, wyznaczając nowe kierunki rozwoju, stając się w branży producentów osprzętu dachowego liderem i wzorem dla konkurencji.

Cieszy nas systematyczny wzrost ilości firm podejmujących stałą współpracę z naszym przedsiębiorstwem. Obecnie, nasza firma dostarcza swoje produkty do blisko 500 polskich klientów. Posiadamy również odbiorców zagranicznych.

Dziękujemy tym, którzy są z nami od wielu lat i zapraszamy wszystkich, którzy się jeszcze zastanawiają.

dlaczego my?
  • Producent osprzętu dachowego wysokiej jakości
  • Doświadczenie zdobywane od 1991
  • Blisko 500 klientów z Polski, rosnąca liczba odbiorców zagranicznych
  • Zgodność z normami i współpraca z ITB i TZUS
  • Własne laboratorium, ocynkownia i lakiernia proszkowa
Zdjęcie przedstawiające katalog
Stworzyliśmy dla Państwa katalog zawierający wszystkie nasze produkty oraz instrukcje montażu, tak aby jeszcze lepiej przybliżyć ich specyfikę oraz zastosowanie, a tym samym zwiększyć bezpieczeństwo w zakresie pracy na dachu. Zapraszamy do zapoznania się z wyrobami marki Ekochron.
06-11-2019

Zapraszam do gry! :)

skontaktuj się z nami
tel. (033) 857 90 10
fax. (033) 856 28 84
Ekochron
43-426 Dębowiec, Ogrodzona 115
Współrzędne GPS:
N 49.77150 E 18.72535