OCYNKOWNIA

Produkcja

Firma Ekochron troszczy się o jakość i innowacyjność swoich rozwiązań poprzez stałą rozbudowę parku maszynowego oraz zastosowanie nowoczesnych technologii.

W produkcji osprzętu dachowego Ekochron wykorzystuje najwyższej jakości wyroby stalowe (płaskowniki i blachy) od sprawdzonych światowych producentów. W zautomatyzowanych urządzeniach surowce stalowe poddawane są obróbce plastycznej na zimno – wykonywane jest między innymi gięcie, tłoczenie, dziurowanie i cięcie. Tak przygotowane półprodukty łączone są ze sobą w procesie spawania metodą MIG oraz TIG. Na każdym etapie produkcji pracownicy kontrolują jakość każdego elementu. Po wykonaniu detali w "czarnej stali", w dalszym etapie produkcji, wyroby poddawane są cynkowaniu ogniowemu. Ten proces pozwala na długie lata zabezpieczyć stal przed korozją. Kolejnym etapem jest malowanie. Dzięki własnej lakierni proszkowej, Ekochron na życzenie klienta może pomalować zamówione akcesoria dachowe na dowolny kolor z palety RAL. Końcowym etapem produkcji jest pakowanie oraz ostateczna kontrola wyrobów. Gotowe produkty trafiają do magazynu, gdzie czekają na odbiorcę końcowego.

dlaczego my?
  • Producent osprzętu dachowego wysokiej jakości
  • Doświadczenie zdobywane od 1991
  • Blisko 500 klientów z Polski, rosnąca liczba odbiorców zagranicznych
  • Zgodność z normami i współpraca z ITB i TZUS
  • Własne laboratorium, ocynkownia i lakiernia proszkowa
Zdjęcie przedstawiające katalog
Stworzyliśmy dla Państwa katalog zawierający wszystkie nasze produkty oraz instrukcje montażu, tak aby jeszcze lepiej przybliżyć ich specyfikę oraz zastosowanie, a tym samym zwiększyć bezpieczeństwo w zakresie pracy na dachu. Zapraszamy do zapoznania się z wyrobami marki Ekochron.
20-10-2017

 Firma Ekochron przygotowała dla Państwa małą rozrywkę a przy okazji ćwiczenie pamięci. Jest to gra typu Memory.

Miłej zabawy.