OCYNKOWNIA

Aktualności

Gra Memory Ekochron

2017-10-20
 Firma Ekochron przygotowała dla Państwa małą rozrywkę a przy okazji ćwiczenie pamięci. Jest to gra typu Memory. Miłej zabawy.

Stopień kominiarski wąski zgodny z normą PN-EN 516

2017-04-19
 Niektórzy producenci w celach oszczędnościowych nie stosują obowiązujących przepisów i dokonują niedozwolonych zmian w konstrukcji stopnia co ma przełożenie na jego funkcjonalność (obniżenie bezpieczeństwa). Najczęściej spotykana zmiana polega na braku listw bocznych (kolor czerwony) wzdłuż obu krawędzi podłużnych, które powinny wystawać na co najmniej 2 cm (PN-EN 516, pkt. 6.4, rys. 4). Poniższe rysunki przedstawiają prawidłową i niezgodną z normą konstrukcję stopnia

Kominiarz

2016-09-15
Ekochron przygotował dla Was odrobinę rozrywki, a jest to gra "Kominiarz". Aby zagrać grę proszę kliknąć czytaj dalej,  jeśli nie było wcześniej instalowane oprogramowanie Unity Player proszę pozwolić zainstalować się jemu. Gra nie działa pod przeglądarką chrome.

Rozruch nowej ocynkowni ogniowej

2016-09-13
Informujemy, że prowadzimy obecnie rozruch naszej nowej ocynkowni ogniowej. :). Próby, bardzo udane, cały czas trwają i mamy nadzieję, że już niedługo zaprosimy Państwa do współpracy.

Nowa odsłona serwisu Ekochron !

2015-07-27
Witamy w nowym, odświeżonym serwisie internetowym www.ekochron.pl! Nasza nowa strona jest jeszcze bardziej czytelna i uporządkowana. Jest wykonana w technologii responsywnej dzięki, której mamy możliwość w wygodny i łatwy sposób korzystać z różnego rodzaju urządzeń (smartphon, tablet). 
dlaczego my?
  • Producent osprzętu dachowego wysokiej jakości
  • Doświadczenie zdobywane od 1991
  • Blisko 500 klientów z Polski, rosnąca liczba odbiorców zagranicznych
  • Zgodność z normami i współpraca z ITB i TZUS
  • Własne stanowiska badawcze i lakiernia proszkowa
Zdjęcie przedstawiające katalog
Stworzyliśmy dla Państwa katalog zawierający wszystkie nasze produkty oraz instrukcje montażu, tak aby jeszcze lepiej przybliżyć ich specyfikę oraz zastosowanie, a tym samym zwiększyć bezpieczeństwo w zakresie pracy na dachu. Zapraszamy do zapoznania się z wyrobami marki Ekochron.

 STOPIEŃ KOMINIARSKI WĄSKI

To element komunikacji dachowej z przetłoczeniami antypoślizgowymi służący bezpośrednio do wchodzenia na dach. Posiada uchwyt ułatwiający poruszanie się w kierunku spadku połaci dachowej.

Podlega on europejski…