OCYNKOWNIA

Aktualności

Gra typu Wisielec

2019-11-06
Zapraszam do gry! :)

Gra Memory Ekochron

2017-10-20
 Firma Ekochron przygotowała dla Państwa małą rozrywkę a przy okazji ćwiczenie pamięci. Jest to gra typu Memory. Miłej zabawy.

Stopień kominiarski wąski zgodny z normą PN-EN 516

2017-04-19
 Niektórzy producenci w celach oszczędnościowych nie stosują obowiązujących przepisów i dokonują niedozwolonych zmian w konstrukcji stopnia co ma przełożenie na jego funkcjonalność (obniżenie bezpieczeństwa). Najczęściej spotykana zmiana polega na braku listw bocznych (kolor czerwony) wzdłuż obu krawędzi podłużnych, które powinny wystawać na co najmniej 2 cm (PN-EN 516, pkt. 6.4, rys. 4). Poniższe rysunki przedstawiają prawidłową i niezgodną z normą konstrukcję stopnia

Rozruch nowej ocynkowni ogniowej

2016-09-13
Informujemy, że prowadzimy obecnie rozruch naszej nowej ocynkowni ogniowej. :). Próby, bardzo udane, cały czas trwają i mamy nadzieję, że już niedługo zaprosimy Państwa do współpracy.
dlaczego my?
  • Producent osprzętu dachowego wysokiej jakości
  • Doświadczenie zdobywane od 1991
  • Blisko 500 klientów z Polski, rosnąca liczba odbiorców zagranicznych
  • Zgodność z normami i współpraca z ITB i TZUS
  • Własne stanowiska badawcze i lakiernia proszkowa
Zdjęcie przedstawiające katalog
Stworzyliśmy dla Państwa katalog zawierający wszystkie nasze produkty oraz instrukcje montażu, tak aby jeszcze lepiej przybliżyć ich specyfikę oraz zastosowanie, a tym samym zwiększyć bezpieczeństwo w zakresie pracy na dachu. Zapraszamy do zapoznania się z wyrobami marki Ekochron.

 STOPIEŃ KOMINIARSKI WĄSKI

To element komunikacji dachowej z przetłoczeniami antypoślizgowymi służący bezpośrednio do wchodzenia na dach. Posiada uchwyt ułatwiający poruszanie się w kierunku spadku połaci dachowej.

Podlega on europejski…